Poradna Bachovy květové terapie

Jak na podzimní splíny

Když mi napíší ženy, kterým Bachovy esence ode mě udělaly dobře na duši a ulevily jim od úzkostí a splínů, mám velkou radost. Je to nádherný pocit vědět, že má práce někomu druhému pomohla zlepšit život.

Paní Martina mi napsala: “Je to až neuvěřitelné. Smutek zmizel. Teď se cítím se vším, co se stalo, smířená, ale v tom pozitivním slova smyslu.”

Od paní Jany přišel krásný email: “Cítím se mnohem lépe. Jsem klidnější, vyrovnanější, odhodlanější. Snažím se netrápit věcmi, které nemůžu změnit. Mám chuť se odrazit od skoro dna, na kterém jsem před měsícem byla, a myslím, že se mi to daří.”

Paní Lidka mi napsala: “Nikdy bych nevěřila, že bude něco takového fungovat, a je mi jedno, jak esence fungují. Prostě je mi hrozně dobře. Za krátkou dobu jsem vyřešila spoustu problémů a s naprostým klidem. Baví mě zase domácnost, nejsem unavená, a zdá se mi, že se všechno řeší samo.” 

Každá žena je jiná, a tak pro každou z Vás vybírám směs esencí k užívání tak, aby přesně rezonovala s tím, co právě teď řešíte a prožíváte.

S každou z Vás si píši a v emailech se ptám přesně na to, co potřebuji vědět, abych pro Vás vybrala esence, které Vám udělají dobře na duši. Nemusíte nikam jezdit. Stačí, když se naladíte na své pocity a na mé otázky upřímně odpovíte. Balíček s esencemi Vám spolu s povídáním o každé z nich pošlu domů.

Jaké Bachovy esence uleví od zármutku a tísně?

Gorse (hlodaš) – jedna z mých nejoblíbenějších. Tolikrát mi už v životě pomohla. Pomůže Vám opět uvidět světlo na konci tunelu, když už nevíte, jak dál. Do života Vám přinese ztracenou naději.

Aspen (topol) – léčitelka úzkostí a nevysvětlitelných obav. Zklidní Vás a zaplaví Vás pocity bezpečí a důvěry v to, že život běží tak, jak má.

Mustard (hořčice) – uleví Vám od stavů smutku a deprese, které na Vás doléhají, aniž byste mnohdy věděla proč.

Wilde Rose (šípková růže) – pokud jste ztratila chuť do života a málo co Vás těší, je esence z šípkové růžičky pro Vás ta pravá. Pomůže Vám začít se znovu radovat z maličkostí.

Sweet Chestnut (jedlý kaštan) – pro smutek a bolest, které trvají už příliš dlouho a zdají se být k neunesení. Probudí ve Vás víru v to, že vše zlé jednou pomine. Díky ní se přestanete cítit jako v pasti.

Gentian (hořeček) – dodává optimismus. Pokud máte sklon očekávat, že věci nedopadnou dobře, pomůže Vám toto sebedestruktivní nastavení mysli změnit. 

Víte, že PODZIM je prý JAREM NAŠÍ DUŠE? Tak jako se příroda kolem nás stahuje do sebe, uvnitřňujeme se i my. Máme možnost přehodnotit náš život a zvolit si, co v něm ponecháme a co naopak necháme odejít. Je to období sebereflexe a vnitřní očisty.

A tak Vám přeji krásný podzim venku a plodné duševní jaro uvnitř! 

Klára 

Chcete se dozvědět o Bachových esencích více? Začtěte se zde>>>

Nejnovější reference od mých klientů najdete na mém webu nahoře. Podívejte se sem>>>

Zajímá Vás, jaká Bachova esence patří k Vašemu znamení zvěrokruhu a s překonáním jakého strachu Vám může pomoct? Odpověď najdete v mém eBooku ZDARMA>>>

Mgr. Klára Heytmánková
"Miluji Bachovu květovou terapii. Věnuji se jí už mnoho let. Pro své klienty vybírám směsi Bachových esencí na míru jejich aktuální situace, aby se začali cítit ve svém životě spokojeně." Jsem autorkou eBooku "12 Bachových esencí pro 12 znamení zvěrokruhu." eBook najdete zde >>> Můj příběh najdete zde >>>
Komentáře