Poradna Bachovy květové terapie

Jarní očista těla s Bachovou esencí Crab Apple

Na jaře se všeobecně doporučuje vrhnout se na očistu těla. Jak jsem vypozorovala, každý si hledá ty způsoby, které jemu osobně vyhovují a sednou, a je to tak v pořádku. Jsem toho názoru, že to, co prospívá jednomu člověku, nemusí prospívat druhému.

Je dobré řídit se svými pocity a svou intuicí a zaměřit se v našich životech na to, co je s námi v souladu, co rezonuje s naším vlastním srdcem, a máme z toho dobrý pocit.

Poslouchejme své pocity! Jsou dobrým indikátorem toho, kudy se na své cestě životem dát.

Mezi Bachovými esencemi se najde jedna, která má úžasné čistící schopnosti. Je to esence CRAB APPLE – planá jabloň.

Esence plané jabloně čistí na fyzické i duševní rovině, je výborná na celkovou pročišťovací kúru. Doporučuje se dětem po užívání antibiotik, dále dospělým, kteří dlouhodobě pracovali ve znečištěném prostředí, skvěle pročišťuje krev.

Zároveň je skvělou esencí pro ženy, které příliš dbají na pořádek ve svých domácnostech a příliš se stresují, když jejich domov právě nezáří čistotou. Esence umí nastolit rovnováhu ve smyslu pro vnímání čistoty a mnohým ženám uleví od napětí a naučí je v klidu přijímat domácnost i sem tam neuklizenou.

Výborně se hodí i pro ženy, které nejsou spokojené se svým zevnějškem a se sebou samými. Bachova esence Crab Apple probudí v ženách schopnost mít se rády takové, jaké jsou, a nesrovnávat se s druhými.

Chcete se dozvědět o Bachových esencích více? Začtěte se zde>>>

6 nových referencí od mých klientů najdete na stránce s ohlasy nahoře. Podívejte se sem>>>

Zajímá Vás, jaká Bachova esence patří k Vašemu znamení zvěrokruhu a s překonáním jakého strachu Vám může pomoct? Odpověď najdete v mém eBooku ZDARMA>>>

 

Přeji Vám krásné jarní dny a spokojenost s tím, jací jste.

Klára 

Mgr. Klára Heytmánková
"Miluji Bachovu květovou terapii. Věnuji se jí už mnoho let. Pro své klienty vybírám směsi Bachových esencí na míru jejich aktuální situace, aby se začali cítit ve svém životě spokojeně." Jsem autorkou eBooku "12 Bachových esencí pro 12 znamení zvěrokruhu." eBook najdete zde >>> Můj příběh najdete zde >>>
Komentáře