Poradna Bachovy květové terapie

Osobní konzultace v Liberci

Bachovy květové esence pro Vás vyberu a namíchám při  společné OSOBNÍ KONZULTACI.

Konzultace probíhají dva úterky v měsíci v příjemných prostorách Libereckého centra Sluníčko v Klášterní ulici 127/26.

Komunikace probíhá v uvolněné atmosféře bezpodmínečného přijetí všeho, co se v klientovi odehrává. K prožitkům mých klientů přistupuji s pokorou a vzdávám se jakéhokoliv hodnocení. Všichni máme právo na svoje pocity. 

Svým klientům nabízím kromě konzultace a užívací lahvičky i něco navíc. (viz informace dole)

Pro stanovení funkční léčebně směsi není nutné popisovat celý Váš životní příběh, což může u jiných druhů terapie působit nepříjemně nebo zdlouhavě. Podstatné je to, co prožíváte v posledních dnech a jak se cítíte právě teď.

Co vše služba zahrnuje:

  • Důvěrnou konzultaci (45 - 60 minut), jejímž výsledkem je pojmenování toho, co prožíváte, podstaty problémů, což je prvním důležitým krokem ke změně. Uvolnění se dostavuje i díky tomu, že jste na svých problémech začali vědomě pracovat a situaci řešit.
  • Užívací lahvičku s přesně zvolenou směsí esencí na míru Vašim problémům spolu s návodem k užívání. (Lahvička o objemu 30 ml obsahuje směs maximálně 7 esencí, neperlivou vodu a trochu alkoholu ke konzervaci. Dětem do 1 roku se alkohol do lahvičky nepřidává. Lahvička vydrží na 1 měsíc užívání.)

         něco navíc:

  • Afirmace k posílení celého léčebného procesu dle zakladatelky Institutu Bachovy květové terapie v Německu, Švýcarsku a Rakousku paní Mechthild Scheffer. (Afirmace jsou krátké výroky, jejichž energie odpovídá svými vibracemi energii jednotlivých esencí. Jejich vyslovováním současně s užíváním esencí se budete aktivně účastnit procesu léčení, a tím ho podporovat.)
  • Podrobný popis účinku Vašich esencí, pozitivní mentální a emoční vzorce, které tyto esence podporují. Čtení tohoto textu Vám pomůže na cestě k vlastnímu sebepoznání a uvědomění si programů, které Vám brání žít vlastní život ve větší rovnováze a spokojenosti.
  • Bezplatné poradenství během užívání esencí.

CENÍK:

  • Cena za službu pro 1 osobu včetně užívací lahvičky s esencemi: 955 Kč
  • Cena pro 2 členy rodiny včetně dvou užívacích lahviček: 1750 Kč

Služba se platí převodem na účet při objednávání termínu konzultace. 

 

Objednat termín konzultace si můžete zde: