Poradna Bachovy květové terapie

Zkouškové období a maturitu s Bachovými esencemi ve větší pohodě

Blíží se květen a pro mnohé studenty vysokých a středních škol nastává náročnější období. Studenty vysokých škol čekají zkoušky a studenty posledních ročníků středních škol maturita.

Někteří zvládají toto období jak se tak říká “levou zadní” a v období před zkouškami se příliš nestresují. Pro někoho může být ale tento čas obdobím velkých obav, stresu, napětí, vyčerpání a negativního očekávání.

Bachovy květové esence mohou studentům v době příprav a učení se na zkoušky velmi výrazně pomoct s tím, aby celý čas prošli klidněji, s důvěrou v dobrý výsledek a ve vlastní schopnosti a bez nepříměřených obav. Esence mohou zmírnit obavy, posílit koncentraci a sebedůvěru i v den samotné zkoušky.

Čeho můžeme pomocí Bachových esencí v období před zkouškami a během nich docílit?:

zmírnit strach a navodit pocity odvahy a klidu (po užívání esencí mohu cítít strach, ale neovládá mě a nepanikařím…)

posílit sebedůvěru (po užívání esencí cítím, že to zvládnu…)

zlepšit koncentraci a schopnost zapamatování si (po užívání esencí snáze udržuji pozornost na studované látce…)

snížit mentální vyčerpání a únavu (po užívání esencí se cítím více svěže a mám pocit lehčí hlavy…)

neobávat se zkoušek zbytečně předčasně a setrvávat vnímáním v přítomnosti (po užívání esencí se zaměřuji spíše na to, co je teď…)

zmírnit vnitřní napětí a podpořit vytrvalost a trpělivost při studiu (po užívání esencí trpělivěji a s větší rozvahou bez nadměrného tlaku na sebe sama krok za krokem postupuji ve studiu…)

v denních dávkách si ke studiu nakládat pouze tolik, kolik jsem schopen unést (po užívání esencí se nepřetěžuji a udržuji si nadhled…)

zklidnit mysl (po užívání esencí mi v hlavě neproudí tolik myšlenek a cítím se klidněji…)

Klientka, která užívala Bachovy esence na strach z veřejného vystupování, napsala:

“… Určitě se cítím jinak. Dnes jsem si již vyzkoušela hraní před lidmi. Museli jsme zahájit vernisáž a bylo to takové rychlé a nečekané. No ale musím říct, že hraní proběhlo nečekaně klidněji a už to z mé strany nebylo tak nervozní, takže to byla celkem dobrá zkouška před koncertem. Určitě i to mě uklidní, že vím, že jsem to zvládla dobře…”
Kateřina, Ústí nad Labem

6 nových referencí od mých klientů najdete na stránce s ohlasy nahoře. Podívejte se sem>>>

Zajímá Vás, jaká Bachova esence patří k Vašemu znamení zvěrokruhu a s překonáním jakého strachu Vám může pomoct? Odpověď najdete v mém eBooku ZDARMA>>>

Přeji Vám pohodové dny

Klára 

Mgr. Klára Heytmánková
"Miluji Bachovu květovou terapii. Věnuji se jí už mnoho let. Pro své klienty vybírám směsi Bachových esencí na míru jejich aktuální situace, aby se začali cítit ve svém životě spokojeně." Jsem autorkou eBooku "12 Bachových esencí pro 12 znamení zvěrokruhu." eBook najdete zde >>> Můj příběh najdete zde >>>
Komentáře